Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem aktywnej współpracy z Wytwórniami Fonograficznymi oraz równie aktywnym promowaniem artystów, którymi opiekuje się Wytwórnia.

Informujemy, że mamy zawarte umowy z organizacjami OZZ niezbędne do prowadzenia działalności niekomercyjnego radia internetowego i uzyskaliśmy od tych organizacji licencje na nadawanie.

Radio Mbox nie prowadzi działalności gospodarczej, jest stowarzyszeniem non-profit i nie odnosi z tytułu swojej działalności żadnych korzyści oraz jest finansowane wyłącznie ze środków własnych. 
Zrzeszamy pasjonatów muzyki, hobbystów i zapaleńców, którzy kochają muzykę jednocześnie ceniąc sobie interaktywność a także kameralność, którą potrafi dać jedynie radio internetowe.
Nasi prezenterzy korzystają z legalnych źródeł muzyki ale to niestety oznacza dla nich koszty, dlatego Radio Mbox w poszanowaniu Praw Autorskich oraz praw Producentów Audio-Video
nie chcąc nikogo okradać z jego własności poszukuje możliwości bezpłatnego dostępu
do baz singlowych i płytowych.

Pragniemy rozszerzać ilość gatunków muzycznych dostępnych dla naszych słuchaczy, chcemy sprawić aby każdy ze słuchaczy znalazł w Radio Mbox coś dla siebie a dzięki nawiązanej współpracy audycje naszych Prezenterów i Prezenterek były dla słuchaczy coraz bardziej atrakcyjne.

Zapraszamy do kontaktu mailowego.
Szanowni Państwo
Pozdrawiamy
Administracja i Ekipa
Radia Mbox
© 2018 Radio Mbox by Pierre_Deck